Objevte nový balíček Ultimate a získejte pro svoji nabídku balíček nabitý propagací!

Objevte nový balíček Ultimate a získejte pro svoji nabídku balíček nabitý propagací!

Váháte, zda jste pro nabídku zvolili dostatečnou propagaci? Přemýšlíte, jak nabídku více zviditelnit? S balíčkem Ultimate nesáhnete vedle.


Díky balíčku Ultimate pro svoji nabídku získáte:

  • Naboostování nabídky každý týden.
  • TOP3 pozici po dobu jednoho týdne.

Oproti doposud největšímu VIP balíčku tak vedle HotJobs na 30 dní a PPC kampaně získáte také naboostování nabídky každý týden, které vám pomůže udržet nabídku na horních místech seznamu. A zároveň pro vaši nabídku zajistíme TOP3 pozici v relevantních kategoriích na jeden týden. Díky tomu, tak vaše nabídka neunikne pozornosti žádného uchazeče!

Co znamená naboostování nabídky?

Za normálních podmínek se nabídka propadává seznamem níže, tak jak nové nabídky přibývají. Avšak díky boostování vaši nabídku každý týden vystřelíme znovu na začátek výpisu nabídek v relevantních kategoriích. Boostování nabídky vás jednorázově vyjde na 1 500 Kč. U Ultimate balíčku je však již jeho součástí a vy tak máte zajištěno, že vaše nabídka nezapadne mezi konkurenční nabídky.

Co získám s propagací  TOP3 nabídka?

TOP3 nabídka je forma propagace, kdy svoji nabídku na týden připnete na prvních třech místech ve vybraných kategoriích. Nabídka je následně ve vybrané kategorii na každé stránce zvýrazněna štítkem "TOP".

Pokud jsou nabídky ve vybrané kategorii vypsány na více stránek, vaše nabídka bude na prvních třech pozicích na všech stránkách. Cena za týden TOP3 nabídky pro jednu kategorii vás samostatně vyjde na 8000 Kč.

Kdy zvolit balíček Utimate?

Balíček Ultimate využijte při hledání seniorních uchazečů, kdy je nabídku potřeba dobře zpropagovat, aby se dostala k největšímu počtu potenciálních kandidátů. Tento balíček doporučujeme také při hledání kandidátů mimo Prahu a Brno, neboť jeho součástí je rozpočet 7 000 Kč na PPC kampaň, které vám pomůže zacílit uchazeče přímo ve vaší lokalitě. Kampaň vám zároveň pomůžeta zacílit i ty, kteří běžně na pracovní portály nechodí, čehož využijete hlavně při obsazování specifických pozic. S hledáním toho pravého uchazeče může pomoci také naše databáze talentů, jenž je součástí balíčku.

Tento balíček využijete také ve chvíli, kdy váháte, který typ propagace bude pro vaši nabídku nejlépe fungovat. A zároveň možná hledáte způsoby, jak inzerovat výhodněji. Ultimate balíček, který v sobě skrývá propagaci v hodnotě 24 499 Kč, zakoupíte za 19 999 Kč a na každé nabídce tak ušetříte několik tisíc korun.


Pro objednání zvolte v propagaci nabídky možnost "Ultimátní nabídka".