Oslovte potenciální kandidáty skrze naší databázi talentů!

Oslovte potenciální kandidáty skrze naší databázi talentů!

Nechcete jen čekat, až se vám kandidáti přihlásí? Nikdo z kandidátů nesplňuje vaše požadavky? V naší databázi talentů si snadno a rychle vybere toho pravého kandidáta.

Jak to celé funguje?

Databáze talentů je vytvářena ke každé nabídce zvlášť. Generování databáze probíhá na základě párování klíčových dovedností u nabídky uvedených s dovednostmi, které na svém profilu uživatelé StartupJobs uvedli. Nezapomeňte tak u každé pracovní nabídky požadované dovednosti vyplnit (celkem jich můžete uvést až 5), jen tak vám můžeme v databázi talentů zobrazit relevantní uživatele.

V databázi naleznete potenciální kandidáty, kteří aktuálně hledají práci a splňují alespoň jednu dovednost, kterou pro danou pozici požadujete. Tyto uživatele můžete skrze administraci následně oslovit s nabídkou spolupráce. Databáze talentů je přístupná pro všechny nabídky s aktivní HotJobs propagací.

Kde databázi talentů naleznete?

Databáze talentů se vám zobrazuje přímo v administraci firemního profilu pod záložkou “Talenti” - “Databáze talentů”.

Zde vidíte databázi talentů pro vaše aktuálně vystavené nabídky a kliknutím na  její název si zobrazíte seznam talentů pro ni vygenerovaných.

Co vám databáze talentů přinese?

Zobrazením profilu kandidáta pomůže snadno posoudit, zda je pro vás skutečně relevantním kandidátem. Avšak abychom vám to nejvíce usnadnili, to hlavní zobrazujeme již ve výpisu. Splňuje-li kandidát vámi zadané klíčové dovednosti, jsou v řádku označeny zeleně. Pokud danou dovednost nesplňuje, je označena červeně. Dále také zobrazujeme kandidátem požadovanou lokalitu, úvazek, formu spolupráce a informaci o tom, kdy naposledy byl profil kandidátem aktualizován.

Ve výpisu talentů upřednostňujeme ty, kteří mají řádně vyplněný svůj uživatelský profil na StartupJobs, a tak se o nich snadno dozvíte všechny potřebné informace. Pravidelně také u talentů ověřujeme, zda stále hledají novou práci.

Talenty databáze umožňuje filtrovat, mimo místa, formy spolupráce a jazyka, také podle toho, zda jste jejich profil již navštívili. Ve výpisu talentů stačí vybrat  filtr "Reakce firmy" s možnostmi “Oblíbení talenti” “Oslovení talenti”, "Navštívení talenti" a "Nenavštívení talenti".

Jak vybrané talenty oslovit?

Vybrané talenty v databázi můžete  kdykoliv sami kontaktovat s nabídkou spolupráce prostřednictvím administrace. Potenciálnímu kandidátovi přijde tak skrze náš systém zpráva (společně s notifikací na jeho e-mailovou adresu) s vaším textem a odkazem na nabídku. Kandidát si tak snadno může vaši nabídku přečíst a zhodnotit, zda ho zaujala.

Databází talentů to nekončí!

Pod záložkou “Talenti” totiž naleznete také sekci “Oslovili vás”. Jedná se o uživatele StartupJobs, kteří vyjádřili zájem pracovat ve vaší firmě využitím modrého tlačítka “Líbilo by se mi tu pracovat”, které je umístěno v náhledu vašeho profilu. Stejně tak, jako náhled vašeho profilu firmy, je také tato funkce dostupná i v případě, že zrovna nemáte aktivní nabídku. Nezapomeňte tak profil udržovat  aktuální, neboť je neustále viditelnou vizitkou vaší firmy.


Neváhejte a mrkněte do záložky “Talenti” ještě dnes! Možná, že zde ten pravý kandidát již čeká, až ho oslovíte. :)