Posuňte svou inzerci na vyšší úroveň s prémiovým programem StartupJobs Gold!

Posuňte svou inzerci na vyšší úroveň s prémiovým programem StartupJobs Gold!


Pro rok 2023 jsme si pro vás připravili několik novinek. Jednou z nich je prémiový program StartupJobs Gold, díky kterému získáte:

Přístup k rozšířeným statistikám:

Díky programu Gold nyní uvidíte nejen data vztahující se k vaší nabídce (modrá křivka), ale ukážeme vám také průměrné zobrazení nabídek ve stejném oboru (červená křivka) a nebo průměrný počet přihlášených na podobné nabídky. Jednoduše si tak budete moci udělat představu o tom, jak si v porovnání s konkurencí vaše nabídka stojí.

Instantní feedback u nabídek:

Nově mají uchazeči možnost hodnotit a dávat feedback na vaše pracovní nabídky. Díky feedbacku od uchazečů zjistíte, jaká jsou slabá místa vaší nabídky, co uchazečům ve vaší nabídce chybí a co se jim naopak líbí. Získaný feedback vám dá možnost rychle reagovat na reálné požadavky potenciálních zájemců.

Profil firmy na hlavní stránce (LP):

S programem Gold si můžete být jisti, že vaše firma bude vidět. A to přímo na hlavní stránce našeho portálu! Profil vaší firmy budeme zobrazovat jako jednu ze tří firem, které uchazečům doporučujeme nad výpisem nabídek. Zaujměte uchazeče ještě před tím, než se ponoří do moře nabídek. I přesto, že zrovna nemáte vystavený inzerát s pozicí, kterou uchazeč hledá, může svůj zájem o práci u vás vyjádřit skrze tlačítko “Líbilo by se mi tady pracovat” a vám tak již žádný potenciální kandidát neunikne.