Posuňte svou inzerci na vyšší úroveň s prémiovým programem StartupJobs Gold!

Posuňte svou inzerci na vyšší úroveň s prémiovým programem StartupJobs Gold!


Pro rok 2023 jsme si pro vás připravili několik novinek. Jednou z nich je prémiový program StartupJobs Gold, díky kterému získáte:

Přístup k rozšířeným statistikám:

Díky programu Gold nyní uvidíte nejen data vztahující se k vaší nabídce (modrá křivka), ale ukážeme vám také průměrné zobrazení nabídek ve stejném oboru (červená křivka) a nebo průměrný počet přihlášených na podobné nabídky. Jednoduše si tak budete moci udělat představu o tom, jak si v porovnání s konkurencí vaše nabídka stojí.

Instantní feedback u nabídek:

Nově mají uchazeči možnost hodnotit a dávat feedback na vaše pracovní nabídky. Díky feedbacku od uchazečů zjistíte, jaká jsou slabá místa vaší nabídky, co uchazečům ve vaší nabídce chybí a co se jim naopak líbí. Získaný feedback vám dá možnost rychle reagovat na reálné požadavky potenciálních zájemců.


Přednostní řazení profilu ve startupech:

Nechcete, aby vás potenciální zájemci přehlédli? Program Gold vám pomůže zajistit si přednostní místo v seznamu startupů!


Skryté nabídky konkurence:

Možná jste si všimli, že v detailu vaší nabídky ukazujeme potenciálním zájemcům také nabídky konkurence. Chcete, aby detail vaší nabídky patřil pouze vám? S programem Gold budou všechny konkurenční nabídky skryty, tak aby plná pozornost potenciálních zájemců patřila pouze vaší firmě.

Náhled nabídky bez Gold:

Náhled nabídky s Gold:        

                                             
Slevu 15 % na propagaci:

Hledáte způsoby, jak inzerovat výhodněji? Chcete, aby vaše nabídka byla více vidět? I s tím vám pomůže program Gold. V rámci programu získáváte 15 % slevu na propagaci vašich nabídek a zajistíte si tak pro vaši nabídku více pozornosti i s menším rozpočtem.


Prémiový program Gold můžete objednávat ve variantách na:

  • 1 měsíc za 6 990 Kč
  • 12 měsíců za 69 900 Kč (ušetříte tak oproti měsíční variantě 13 980 Kč)

Platit můžete ihned kartou nebo na fakturu, platba kredity není možná.

A abyste nekupovali příslovečného zajíce v pytli, připravili jsme si pro vás také trial verzi. V ní si na týden zdarma otestujete všechny nové featury vyjma slevy na inzerci.