Talenti mohou nově oslovit vaší firmu!

Talenti mohou nově oslovit vaší firmu!

Uchazeči hledající práci na StartupJobs často zavítají také na profily startupů. Ne vždy firma nabízí pozici, která je pro uchazeče vhodná. Nově však může každá návštěva vašeho startupového profilu znamenat zisk potenciálního talenta do budoucna! Uchazeči mohou nově kontaktovat firmu a dát ji nezávazně vědět, že by v ní rádi pracovali.

Jak to funguje z pohledu uchazeče?

Nejprve se krátce podíváme na funkci z pohledu uchazeče.

Pokud uchazeč nenajde vhodnou pozici, může dát firmě nezávazně vědět, že by v ní rád pracoval. Učiní tak na profilu startupu.

Zájemce může upřesnit, v jakém oboru působí a připojit krátký vzkaz pro firmu.

Jak to funguje z pohledu firmy?

Na StartupJobs vám ke každé nabídce podle požadovaných dovedností zpřístupňujeme databázi talentů, tedy uživatelů StartupJobs, kteří aktuálně hledají práci a mají vámi požadované dovednosti.

Jak již bylo popsáno výše, nově umožňujeme uživatelům StartupJobs, aby firmu sami kontaktovali a nabídli jí svůj talent. Firma tak získává seznam talentů, kteří aktivně projevili zájem o spolupráci. Firma může kdykoliv tyto talenty kontaktovat a nabídnout jim spolupráci.

Seznam talentů, kteří projevili zájem o spolupráci naleznete nově v administraci v sekci Talenti > Oslovili vás. O přihlášení nového talenta budete také informováni notifikací v administraci.

Můžete si zobrazit detail talenta a kontaktovat ho. Každý talent vlastní profil na StartupJobs, na detailu talenta tedy nevidíte pouze vzkaz pro firmu a obor, ale také další informace z jeho profilu, které vám pomohou posoudit kompetence vašeho potenciálního zaměstnance.

Přehlednější práce s talenty

V souvislosti s touto úpravou byla zpřehledněna práce s talenty v administraci. Přibyla nová sekce Talenti, která je rozdělena na dvě části.
První částí je již zmíněná stránka "Oslovili vás", kde naleznete seznam všech talentů, kteří projevili aktivní zájem o práci ve vaší firmě.
Druhou částí je stránka "Databáze talentů". Naleznete zde přehled nabízených talentů pro vaše otevřené pozice.