Získejte náskok před ostatními kandidáty s vylepšeným profilem!

Získejte náskok před ostatními kandidáty s vylepšeným profilem!

Na StartupJobs jsme pořádně zapracovali na uživatelském profilu! Vyplňte si nový profil během pár minut i vy, získejte náskok před ostatními kandidáty a nechte se oslovit těmi nejlepšími startupy!

Profil, který zaujme

Poradíme vám jak profil správně vyplnit. A ukážeme vám sílu vašeho profilu. Profil máte vyplněný za 5 minut a už můžete jen čekat na oslovení od firem! Nebo se samozřejmě přihlásit na nabídky, které vás zaujmou :)

Pochlubte se svými dovednostmi!

Rozšířili jsme sekci Dovednosti. Uveďte 5 hlavních dovedností, které jsou pro vaši profesi nejdůležitější. Doplnit je můžete libovolným počtem ostatních dovedností.

Dovednosti jsou na profilu to nejdůležitější, podle nich vás budou hledat firmy!

Představte své pracovní zkušenosti

Rozšíření se dočkaly také pracovní zkušenosti. Nově můžete uvést hlavní dovednosti, které jsou na pozici potřeba. Další novinkou je možnost nechat si pracovní zkušenost ověřit a získat referenci! Váš profil tak bude pro firmy působit mnohem důvěryhodněji.

Popište své studium

Malého vylepšení se dočkala i sekce Vzdělávání, kde můžete nově popsat své studium - pochlubit se zajímavými projekty, dobrovolnickými aktivitami či tématem své bakalářské či diplomové práce!

Jazykové schopnosti

Představce své jazykové schopnosti, nově můžete uvést i úroveň znalosti daného jazyka.

Představte své portfolio

Máte zajímavé ukázky práce, kterými se můžete pochlubit? Neváhejte a přidejte je do svého portfolia!