Vylepšené uzavírání nabídky. Nezapomenete na jediného zájemce!

Vylepšené uzavírání nabídky. Nezapomenete na jediného zájemce!

Uzavřeli jste nabídku a následně zjistili, že jste některým zájemcům zapomněli odpovědět? Ale zájemci jsou již anonymizovaní a nelze je kontaktovat? Vylepšené uzavírání nabídky vás provede stavem vašeho náborového procesu před samotným uzavřením nabídky, na žádného zájemce tak již nezapomenete!

Jak to funguje?

V administraci v detailu nabídky klikněte na tlačítko "Uzavřít".

1. krok

Pokud uzavíráte nabídku a doposud jste žádného zájemce nepřijali, ve vyskakovacím okně máte možnost přijmout zájemce. Nabídneme vám zájemce o pozici, kteří doposud nebyli odmítnuti. Pokud jste skutečně žádného zájemce nenalezli, můžete zvolit možnost Nebyl přijat žádný zájemce.

Ikonka červeného zámečku upozorňuje na skutečnost, že dotyčný kandidát bude po uzavření nabídky anonymizován (neudělil souhlas se zpracováním osobních údajů) a již ho nepůjde kontaktovat!

2. krok

V druhém kroku máte možnost odmítnout všechny zájemce o pozici, kteří nebyli doposud ani přijati, ani odmítnuti. Při odmítnutí můžete zájemcům rovnou poslat zprávu. Máte tak jistotu, že všichni zájemci, kteří projevili zájem o vaší pozici, obdrží zpětnou vazbu.

3. krok

V posledním kroku vám zobrazíme shrnutí aktuálního stavu vašeho náborového procesu a případně vás upozorníme, pokud stále existuje kandidát, který od vás neobdržel zpětnou vazbu.

! Důležité upozornění !

Přijetí a odmítnutí zájemců (z prvního a druhého kroku) bude provedeno až po kliknutí na tlačítko uzavřít nabídku.