Náborový proces pro zájemce

Náborový proces pro zájemce

Nalezení správné osoby na pozici často vyžaduje absolvování několikakolového výběrového řízení s mnoha zájemci. Je těžké si udržet přehled o tom, v jakém stavu se jednotliví zájemci nacházejí. A co teprve když máte otevřeno více pracovních inzerátů a se zájemci komunikuje ve firmě více osob najednou?

V administraci StartupJobs na vás čeká vylepšení Náborový proces, díky kterému budete mít vždy přehled o stavu jednotlivých zájemců!

Nastavení náborového procesu

Náborový proces v administraci nastavíte v sekci "Nastavení" v záložce "Náborový proces".

V náborovém procesu jsou čtyři výchozí kola, která nelze měnit a sice Nový, Aktivní, Přijatý a Odmítnutý zájemce. Přidání dalších kol už je na vás! Stačí kliknout na tlačítko "Přidat další kolo".

Přidaná kola můžete libovolně upravovat, měnit jejich pořadí či v případě potřeby smazat (pokud se v daném kole nenachází žádný kandidát).

Když máte náborový proces připraven, stačí zvolit, jaká kola náborového procesu chcete zahrnout do jednotlivých nabídek.

Při přidání nového kola jste rovnou dotázáni, do jakých nabídek chcete nové kolo přidat.

Při přidávání nabídky (1. krok) nebo editaci nabídky můžete v sekci "Další možnosti" nastavit či upravit náborový proces pro danou nabídku. Ve výchozím stavu jsou do nabídky přidány všechna kola náborového procesu.

Práce se zájemci

V přehledu zájemců v administraci můžete filtrovat zájemce podle jednotlivých kol náborového procesu.

Stav zájemce (kolo náborového procesu, v kterém se aktuálně nachází) nastavujete na detailu zájemce.

Všechny změny stavů kandidáta jsou vidět přímo v konverzaci se zájemcem, nikdy tak ve firmě neztratíte přehled o tom, kdo se zájemcem pracoval.