Odběr newsletteru s novými nabídkami firmy na kariérním webu!

Odběr newsletteru s novými nabídkami firmy na kariérním webu!

5. říjen 2020

Na startupovém profilu vaší firmy se mohou zájemci přihlásit k odběru nových nabídek. Jakmile přidáte novou nabídku, zájemcům pošleme e-mail s upozorněním, že byla přidána nová nabídka.

Co takhle umožnit zájemcům přihlášení k newsletteru s novými nabídkami i na vlastním webu a při přidání nové nabídky oslovit ještě větší množství potenciálních kandidátů? Není problém, naše API jsme rozšířili o nový endpoint, který umožní zaregistrovat e-maily uživatelů, kteří mají o newsletter zájem. Tito uživatelé obdrží zprávu na e-mail, jakmile přidáte novou nabídku.

Implementace

Na váš web stačí přidat jednoduchý HTML formulář a data z formuláře poslat na náš endpoint, o zbytek se již postaráme my.

Ochrana osobních údajů

Součástí formuláře by měl být odkaz na pravidla nakládání s osobními údaji StartupJobs, případně byste měli pravidla StartupJobs zakomponovat do svých podmínek ochrany osobních údajů.

Mám zájem o tuto službu

Adresu tohoto endpointu neposkytujeme veřejně, stačí nám ale napsat na support@startupjobs.cz a vše pro vás zdarma zařídíme.

Více informací o našem API

O našem novém API jsme informovali nedávno v samostatném článku.

Dokumentace k API je dostupná na https://www.startupjobs.cz/public-api.

Máte dotazy, připomínky či tipy na vylepšení? Neváhejte nám napsat na vylepsujeme@startupjobs.cz nebo zavolat na +420 725 875 752.

Líbí se vám vylepšení?

Co dalšího jsme vylepšili?

Zajímá vás, jaké další novinky chystáme? Podívejte se na naši veřejnou roadmapu a zanechte nám feedback!