Konverzace se zájemci a talenty přehledně v Inboxu!

Konverzace se zájemci a talenty přehledně v Inboxu!

11. červen 2020

Komunikace se zájemci a talenty je často náročná a je těžké si udržet přehled o všech konverzacích, zejména pokud s kandidáty či talenty komunikuje více osob ve firmě. Připravili jsme pro vás vylepšení, díky kterému se ve zprávách již neztratíte! Všechny konverzace se zájemci a talenty naleznete přehledně v Inboxu!

Podívejte se také na krátké video představující šablony zpráv!

Jak to funguje?

V administraci v sekci Inbox > Přijaté naleznete přehledně vypsané všechny konverzace se zájemci a talenty. Konverzace jsou seřazeny od nejnovějších. U konverzace vždy vidíte jméno zájemce/talenta, v případě zájemce nabídku, začátek poslední zprávy konverzace a čas odeslání poslední zprávy. Po kliknutí na libovolnou konverzaci budete přesměrování do detailu daného zájemce/talenta.
V sekci Inbox > Odeslané vidíte poslední zprávy, které byly odeslány správci profilu jednotlivým kandidátům/talentů. U konverzace vidíte jméno zájemce, nabídku, začátek a čas odeslání poslední odchozí zprávy. Po kliknutí na libovolnou zprávu budete přesměrování do detailu daného zájemce.

Máte dotazy, připomínky či tipy na vylepšení? Neváhejte nám napsat na vylepsujeme@startupjobs.cz nebo zavolat na +420 725 875 752.

Libí se vám vylepšení?

Co dalšího jsme vylepšili?

Zajímá vás, jaké další novinky chystáme? Podívejte se na naši veřejnou roadmapu a zanechte nám feedback!